STIHL BaubroschŸre - jamiserwis.pl

SERWIS USZKODZONYCH PILAREK SPALINOWYCH

Pilarki spalinowe narażone są na uszkodzenia.

Nasz serwis pilarek spalinowych i elektrycznych to pewność, że nie tylko naprawimy pilarkę, ale wykonamy jej przegląd i naostrzymy łańcuch oraz sprawdzimy poprawność działania urządzenia. Przy naprawach używamy oryginalnych części do pilarek spalinowych.

SZYBKI SERWIS PILAREK ELEKTRYCZNYCH

Pilarka elektryczna to doskonałe narzędzie.

Dla tych, którzy cenią cichą i skuteczną pracę. Silniki tych urządzeń nie są hałaśliwe, więc praca pilarką elektryczną może być pewnego rodzaju relaksem. Jeśli chodzi o zasilanie pilarki, do wyboru są dwa rozwiązania: kabel i bateria. Dzięki zastosowaniu kabla sprzęt jest lżejszy niż w przypadku pilarek spalinowych, ale jesteśmy ograniczeni długością przewodu. W przypadku baterii mamy nieograniczone możliwości manewru pilarką, nie musimy dolewać paliwa, a tylko raz na jakiś czas naładować akumulator.

pilarka elektryczna stihl - jamiserwis.pl
stihl pilarki- jamiserwis.pl

PROFESJONALNY SERWIS PILAREK ELEKTRYCZNYCH

Zajmujemy się serwisem pilarek elektrycznych.

Serwisujemy pilarki zasilane kablem jaki i akumulatorem, niezależnie czy producentem jest Stihl, Nac, czy do serwisu trafia pilarka marketowa. Doskonale znamy różnice w działaniu obu tych napędów, więc wiemy jak je naprawiać. Napraw dokonujemy tak szybko i dokładnie, jak tylko potrafimy.

Gwarantujemy profesjonalne konsultacje