agregat jami - jamiserwis.pl

PEWNY SERWIS AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

Agregaty prądotwórcze są niezastąpione, kiedy potrzebujemy źródła energii,

a nie chcemy rozciągać przedłużaczy. Podpowiadamy, żeby wybrać taki agregat prądotwórczy, który będzie pracował na takie paliwo, jakiego używamy w samochodzie. Dzięki temu, zawsze będziemy mieli czym go zasilić. W razie uszkodzenia tego typu urządzeń niezbędna jest dokładna naprawa i ustalenie przyczyny awarii. Prowadzimy serwis agregatów prądotwórczych wszystkich marek.

WIEMY, JAK WYKONAĆ NAPRAWĘ AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

Kupując agregat prądotwórczy,

który będziemy wykorzystywać w domu i ogrodzie warto zastanowić się czy potrzebujemy urządzenia zasilanego prądem jednofazowym (230 V) czy trójfazowym (400 V). W tym celu sprawdźmy, jakim rodzajem prądu są zasilane nasze odbiorniki, które będziemy podłączać do agregatu. Im większa moc agregatu, tym większe będą jego gabaryty. Używając urządzenia w zamkniętym pomieszczeniu trzeba zapewnić dobrą wentylację i nie umieszczać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Ale nawet przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa i użytkowania sprzętu, może on ulec awarii. W naszym serwisie wykonujemy naprawę agregatów prądotwórczych.

agregat - jamiserwis.pl
agregat - jamiserwis.pl

SERWISUJEMY AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE WSZYSTKICH MAREK

Wielokrotnie serwisowaliśmy agregaty prądotwórcze całej gamy marek,

więc żadne urządzenie nie ma przed nami tajemnic. Serwisujemy sprzęt: Briggs & Stratton, Murray, Fogo, Gesan i innych marek w tym agregaty marketowe.

Gwarantujemy profesjonalne konsultacje