kosiarka viking - jamiserwis.pl

KOSIARKI ZNANYCH MAREK

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej kosiarki.

Drogi sprzęt nie zawsze jest konieczny, bo będzie używany tylko raz w roku. Warto dobrze zastanowić się przed zakupem, w jakich warunkach i jak często będziemy używać kosiarki spalinowej. Zatrudniamy pracowników, którzy rozmawiają z klientami o tym, jak będą używać kosiarki i wtedy proponują im najlepszy dla nich model.

ZALETY KOSIAREK SPALINOWYCH

  • kosiarki spalinowe koszą nawet twarde łodygi i bardzo gęstą trawę
  • nie potrzebują dodatkowego zasilania
  • są wyposażone w trwałe silniki
traktor ogrodowy
viking kosiarka - jamiserwis.pl

WYDAJNE KOSIARKI ELEKTRYCZNE

Bardzo chętnie prezentujemy działanie sprzętu i wyjaśniamy, co zrobić, żeby praca kosiarkami spalinowymi i elektrycznymi była komfortowa i bezpieczna.

Szczególnie ważne jest to w przypadku kosiarek elektrycznych, w przypadku których, oprócz uszkodzenia noży czy wału, można uszkodzić przewód doprowadzający prąd.

ZALETY KOSIAREK ELEKTRYCZNYCH

  • cicha praca
  • możliwość koszenia nawet mocno nachylonych powierzchni
  • tanie w eksploatacji
kosiarki elektryczne - jamiserwis.pl
kosiarki serwis - jamiserwis.pl

TRWAŁE KOSIARKI VIKING

Wyróżnią Twój ogród.

Naszą specjalnością jest sprzedaż różnego rodzaju urządzeń do koszenia, więc wiemy o nich wszystko. Współpracujemy z uznanymi na świecie markami, jak Stihl, Viking, Honda i wiele innych, więc uczymy się od najlepszych i tę wiedzę wykorzystujemy w kontaktach z klientami. Sprzedaż kosiarek Viking lub Stihl, sprawia, że codziennie mamy kontakt z produktami najlepszymi w swojej klasie, więc wiemy, jakie modele polecać naszym klientom.

Gwarantujemy profesjonalne konsultacje