swerwis kosiarek viking - jamiserwis.pl

SKUTECZNY SERWIS KOSIAREK

Sprawna kosiarka to podstawa.

Zapraszamy do naszego serwisu kosiarek. Nie tylko wykonamy naprawę kosiarki, ale też naostrzymy noże, wymienimy olej i sprawdzimy ogólny stan maszyny.

Od początku naszej działalności pracujemy tak, żeby uszkodzony sprzęt już do nas nie wracał. Naprawiamy go dokładnie i szybko, bo wiemy, że prace w ogrodzie mają swój rytm, a klienci potrzebują swoich narzędzi.

SPRAWNY SERWIS KOSIAREK ELEKTRYCZNYCH

Najczęstszą usterką w kosiarce elektrycznej jest uszkodzenie przewodu doprowadzającego prąd.

W naszym serwisie kosiarek elektrycznych sprawnie naprawimy uszkodzony kabel i inne awarie oraz podpowiemy, co zrobić, żeby w przyszłości uniknąć usterek.

Naprawa kosiarek jest wykonywana nie tylko w ramach gwarancji producenta. Serwisujemy również sprzęt pogwarancyjny w okazyjnych cenach. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasza wycena często zaskakuje klientów, którzy spodziewają się wysokich kosztów.

kosiarka elektryczna viking
wykaszarka

SERWIS KOS SPALINOWYCH I ELEKTRYCZNYCH DLA KAŻDEGO

Serwis kos spalinowych.

Kosy spalinowe i elektryczne są coraz chętniej wybierane przez osoby, które chcą mieć pełną kontrolę w swoim ogrodzie. Dzięki nim można wykosić nawet najtrudniej dostępne miejsca, szybko i wygodnie. W razie awarii tych urządzeń, zapraszamy do naszego serwisu kos spalinowych i elektrycznych.

Gwarantujemy profesjonalne konsultacje