czesci_stihl

RENOMOWANE CZĘŚCI STIHL

Niemiecka jakość i precyzja.

Sprzedajemy części zamienne renomowanej marki Stihl. Ta niemiecka firma powstała w 1926 roku i od tamtego czasu słynie z niezawodności. Ale to nie wszystko, urządzenia Stihl są wykonane z dbałością o jakość i ergonomię. Gdyby jednak jakiegoś powodu sprzęt Stihl uległ awarii nasi pracownicy przejrzą go i podpowiedzą, jakie elementy trzeba w nim wymienić. Klienci mogą to zostawić nam lub kupić części u nas i wymienić je samemu. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową części.

ORYGINALNE CZĘŚCI BRIGGS & STRATTON

Moc oryginału.

Sprzedajemy oryginalne części jednej z najlepszych amerykańskich marek produkującej różnego rodzaju sprzęt i narzędzia, założonej na początku XX wieku, czyli Briggs & Stratton. Zapewniamy, że wszystkie części są fabrycznie nowe i pochodzą od producenta.

silnik
czesci stiga - jamiserwis.pl

W RAZIE USTERKI, POLECAMY CZĘŚCI DO KOSIAREK

Oryginalne i sprawdzone zamienniki.

W kosiarkach spalinowych i elektrycznych najbardziej narażone na uszkodzenie są noże. To one mają kontakt z kamieniami i twardymi elementami podłoża. Sprzedajemy noże do maszyn największych producentów. Oferujemy wszystkie części do kosiarek oraz serwis na miejscu.

CZĘŚCI I AKCESORIA DO PILAREK

Oferujemy Państwu naszą pomoc, wiedzę i doświadczenie.

Sprzedajemy oryginalne części do pilarek. Pomagamy wybrać odpowiednie prowadnice, łańcuchy, rozruszniki, wały korbowe, ale też dobierzemy brakujące korki do paliwa i oleju, czy nawet fabryczne śruby lub uszczelki. Oferujemy również akcesoria, które ułatwiają pracę z użyciem pilarki, czyli osłonki, koziołki i futerały. Nasi doradcy podpowiedzą również, jak konserwować pilarkę po zakończonym użytkowaniu, żeby wymiana części była jak najrzadsza.

Pilarka STIHL A1 - jamiserwis.pl
przecinarka

CZĘŚCI DO URZĄDZEŃ I AKCESORIA OGRODNICZE

Sprawdź naszą bogatą ofertę.

W naszej ofercie są oleje, filtry, smary, paski klinowe do kosiarek, traktorków ogrodowych i inne materiały eksploatacyjne do urządzeń ogrodniczych, leśnych i budowlanych, żyłki tnące, tarcze tnące do kos i podkaszarek. Mamy szeroki wybór narzędzi niezbędnych do pracy w ogrodzie i w lesie. Sprzedajemy pilniki, siekiery, sekatory.

Gwarantujemy profesjonalne konsultacje